Beton Injecteren

In sommige gevallen; bijvoorbeeld bij herstelwerkzaamheden van betonconstructies is het nodig om het bestaande beton te injecteren. Het injecteren van beton kan de oplossing zijn bij scheuren, naden, grindnesten, betonerosie of betoncorrosie en is geschikt bij scheuren die aan de oppervlakte liggen maar ook bij betonreparatie van diepere scheuren. Bij ADS beton kunnen wij hierin verschillende oplossingen bieden, er zijn namelijk meerdere type methodes , vloeistoffen/harsen geschikt voor de injectie van beton. Wanneer het beton is geïnjecteerd en de vloeistof is uitgehard is het beton weer geheel waterdicht en zullen vochtproblemen tot het verleden behoren.

Het injecteren van beton kun je opdelen in twee verschillende vormen.

Het injecteren van beton onder hoge druk. Hoge druk beton injecteren wordt toegepast voor het injecteren van beton wanneer de harsen tot diep in de betonconstructie moeten doordringen. Iedere scheur of holle ruimte tot diep in de constructie kan hiermee volledig worden gevuld. Het injecteren van beton onder lage druk Lage druk beton injecteren wordt toegepast bij scheuren in beton die vanaf het scheuroppervlak toegankelijk zijn. De injectienippels worden op de scheur gelijmd en de scheur tussen de nippels wordt aan het oppervlak afgedicht. Onder lage druk wordt de scheur via de injectienippels volledig gevuld. In de scheur reageren de componenten tot een vaste massa.

Wat zijn de kosten van het Injecteren?

De werkzaamheden zijn voor elk project anders en daarom is het lastig om hier direct een prijskaartje aan te hangen. Wel staan onze betonspecialisten voor u klaar om de situatie te beoordelen en u te adviseren waar nodig. Bij ADS Beton werken wij uitsluitend met vakbekwame specialisten op het gebied van beton, ook beschikken wij over de nieuwste hydrodemolition betonrobots om alle betonreparaties tot op de centimeter nauwkeurig uit te voeren. Wilt u meer informatie en/of advies op maat vanwege  betonrot? Neem dan nu direct contact!

Wilt u meer informatie en/of advies op maat?

ADS Beton helpt u graag verder in het realiseren van uw beton project.

Uw partner in het Herstellen van beton

Zoeken

IK WIL GRAAG TERUGGEBELD WORDEN

Aqua Demolition Services B.V. verleent haar diensten uitsluitend aan zakelijke en industriële klanten. Wij willen benadrukken dat wij geen dienstverlening aan particulieren en Verenigingen van Eigenaren (VvE’s) bieden.

Hebt u vragen over de toepassingen van hydrodemolition? Hebt of overweegt u renovatie- of onderhoudswerkzaamheden waarbij hydrodemolition een oplossing kan zijn?

Of wilt u eens kennismaken om te onderzoeken wat hydrodemolition voor uw onderneming kan betekenen? Wij adviseren u graag vrijblijvend over de meest efficiënte aanpak en de bijbehorende kosten. Neem dus gerust contact met ons op.